اجرا کمد دیواری در تهران

اجرا کمد دیواری در تهران در جنس ها، طرح و رنگ های متفاوت انجام می شوند. کمد دیواری ها کاربرد های زیادی دارند. آن ها مزیت خانه هستند، اگر تعداد کمد دیواری ها بیشتر و جادار تر باشند بیشتر مورد پسند صاحب خانه یا مستاجر قرار می گیرد. کمد دیواری ها را به شکل های متفاوتی طراحی می کنند. برای اجرا کمد دیواری در تهران در طرح های مختلف بهتر است از مجموعه های با تجربه و معتبر کمک بگیرید. اجرا کمد دیواری در خانه ها به شما کمک می کند تا جای بیشتری برای وسایل داشته باشید.

اجرا کمد دیواری در تهران

کمد دیواری چیست؟

این نوع کمد ها متحرک نیستند و داخل دیوار قرار می گیرند. به عنوان مثال وقتی قسمتی از اتاق خواب خانه یک تورفتگی داشته باشد، در آن قسمت می توانند کمد دیوار درست کنند. یکی از جنبه های زیبایی در اتاق خواب ها کمد دیواری ها می باشند که در طرح و رنگ های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. از ویژگی های یک کمد دیواری خوب می توان به جادار بودن آن اشاره کرد. کمد دیواری ها از اجزایی مانند درب، قفسه های داخل کمد و… ساخته شده اند. کیفیت و جنس کمد دیواری مسئله ای مهم می باشد.

کمددیواری جدید با قیمت عالی

معمولاً برای اجرا کمد دیواری از MDF استفاده می کنند. کمد دیواری ها در جنس های مختلف هایگلاس، ممبران، چوب گردو، چوب راش، چوب روسی، ترکیبی، پلی گلاس، لمی گلاس و… موجود می باشند. کمد دیواری ها مدل های گوناگونی دارند. برخی از آن ها شامل کمد دیواری کشویی، کمد دیواری ریلی، کمد دیواری های شیشه ای و کمد دیواری کلاسیک می باشد.

کمد دیواری شیشه ای از یک نوع شیشه با مقاومت بالا طبق سلیقه شما ساخته می شود. کمد دیواری های با درب ریلی برای مکان های کوچکتر مورد استفاده قرار می گیرند. این مدل درب ها زیبایی به خصوصی به محیط منتقل می کنند. کمد دیواری هایی با درب لولایی در محیط های بزرگتر استفاده می شوند. کمد دیواری های آکاردئونی به فضا های کمتری نیاز دارند. در برخی از کمد دیواری ها روی درب آن ها آینه به شکل قدی یا شکل های دیگر قرار می دهند. این مدل هم کاربردی است و جنبه زیبایی دارد. چند نوع کمد دیواری داریم که شامل کمد دیواری رختخواب، کمد دیواری لباس، کمد دیواری کلوزت روم می باشد.

  • کمد دیواری رختخواب:

همانطور که از اسمش پیداست مخصوص رختخواب می باشد. این کمد دیواری ها را می توان بدون طبقه طراحی کرد. همچنین، می توان طبقه های با عرض متوسط و با ارتفاع متوسط برای جای پتو یا بالشت طراحی کرد. قسمت دیگر را می توان برای تشک یا بالشت قرار داد. آن را هم می توان با ارتفاع های زیاد طراحی کرد یا اصلاً برای این قسمت طبقه نگذاریم.

کمد دیواری رختخواب

  • کمد دیواری لباس:

کمد دیواری هایی که برای لباس کاربرد دارند آن ها را به شکل های متفاوتی می توان طراحی کرد. برای طراحی این نوع کمد دیواری ها می توان در سقف کمد دیواری آویز لباس قرار داد و پایین آن را طبقه بندی یا کشاب طراحی کرد. در طراحی های دیگر در این نوع کمد دیواری ها می توان قسمتی را به عنوان مکانی برای صندل یا کفش های خانگی طراحی کرد.

کمد دیواری لباس در تهران

  • کلوزت روم:

نوع دیگر کمد دیواری کلوزت روم می باشد. این مدل به این صورت است که معمولاً بدون درب هستند. اغلب به این صورت است یکی از اتاق ها را به عنوان کلوزت روم قرار می دهند. در این اتاق طبقه هایی برای قرار دادن لباس، جواهرات، لوازم آرایشی و بهداشتی، کفش ها و صندل ها و وسایل دیگر را قرار می دهند. همچنین، قسمتی را برای آویز لباس طراحی می کنند.

اجرا کلوزت روم در کرج تهران

اجرا کمد دیواری بهتر است توسط افراد خبره در جهت نتیجه بهتر انجام شود. رنگ کمد دیواری بهتر است متناسب با بقیه وسایل باشد. دسته های استفاده شده در کمد دیواری ها هر چه محکم تر باشد بهتر است. یکی از جنس های کمد دیواری PVC می باشد که زیبایی بسیاری دارد. کمد دیواری ها مزایای زیادی دارند، که در اینجا برخی از آن ها را بررسی می کنیم.

برخی از مزایای کمد دیواری ها شامل موارد زیر می شود:

  • برای قرار دادن لباس ها و دیگر وسایل فضای بیشتری موجود می باشد.
  • وسایل را مرتب و منظم تر می توانید قرار دهید.
  • می توانید کمد دیواری را بر اساس سلیقه خودتان بخواهید طراحی کنند.

تفاوت کمد دیواری با کمد

کمد دیواری با استفاده از دیوار درست می شود و متحرک نیست. اما کمد های معمولی متحرک هستند و بر پایه دیوار ساخته نمی شوند. کمد دیواری ها باعث می شوند در فضا صرفه جویی کنید. این دو از نظر روش نصب تفاوت هایی دارند. کمد ها را هر جایی می توان گذاشت اما کمد دیواری ها به دیوار ها متصل می شوند. تفاوت دیگر این دو در اندازه آن ها می باشد. جهت سفارش اجرا کمد دیواری در تهران با ما در ارتباط باشد.

اغلب کمد های دیواری از ارتفاع بیشتری نسبت به کمد ها برخوردارند. از نظر عمق اما برعکس می باشند. کمد ها عمیق تر از کمد دیواری ها هستند. اجرا کمد دیواری ها در طرح ها مدل های متفاوتی انجام می شود. برخی از آن ها داری آینه یا برخی دیگر دستگیره دارند و برخی دیگر از آن ها ریلی می باشند.

جمع بندی

در این مطلب، اجرا کمد دیواری و مزایا را بررسی کردیم. همچنین با انواع کمد دیواری از نظر جنس، مدل و مدل درب هایشان آشنا شدید. برای انجام خدماتی چون اجرا کمد دیواری بهتر است از مجموعه های با تجربه و خبره کمک بگیرید.

یکی از مجموعه های با تجربه آنیلا دکور می باشد که از سال 88 پروژه های زیادی را ارائه داده است. پروژه هایی که آنیلا دکور تا به حال انجام داده شامل پروژه کافه رستوران پارک طالقانی،باغ و تالار حمید شهریار و پروژه های دیگر می شود.

شما برای اطلاع از قیمت کمد دیواری در تهران می توانید به سایت این مجموعه مراجعه کنید. برای ساخت کمد دیواری سفارشی در استان تهران و البرز یکی از مجموعه هایی که می توانید به آن اطمینان کنید آنیلا دکور می باشد. ساخت کمد دیواری طبقاتی ارزان در این مجموعه با بهترین کیفیت انجام می شود.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
keyboard_arrow_up
Call Now Button