دکوراسیون پذیرایی مربع کوچک

دکوراسیون پذیرایی مربع کوچک

خانه ها در مدل های متفاوتی طراحی و ساخته می شوند. اما بسیار مهم است که دکوراسیون منزل به گونه ای طراحی شود که متناسب با مدل یا متراژ آن باشد. در این مطلب، دکوراسیون پذیرایی مربع کوچک و نوع چیدمان وسایل در پذیرایی را بررسی می کنیم. در ادامه با مجموعه ای که دارای طراح دکوراسیون در تهران می باشد، آشنا می شوید. این مجموعه از سال ۸۸ شروع به فعالیت کرده است.

دکوراسیون پذیرایی مربع کوچک

چیدمان مبل در دکوراسیون پذیرایی مربع کوچک

در پذیرایی هایی که به شکل مربع کوچک هستند، مبلمان راحتی دارای ظرافت مناسب ترین گزینه می باشند. مبلمان به شکل ال یا گرد برای فضا های کوچک انتخاب مناسبی می توانند باشند. رنگ های روشن باعث بزرگتر نشان دادن فضا می شوند.

در نتیجه استفاده از مبلمان رنگ روشن باعث بزرگ نشان دادن فضا می شود. مبلمان ساده و شیک برای دکوراسیون منزل هایی که دارای پذیرایی مربع کوچک هستند، از انتخاب های مناسب می باشند. اگر در پذیرایی مربع کوچک شومینه باشد، می توان آن را به عنوان نقطه مرکزی در نظر گرفت. در این صورت مبلمان را در دو طرف شومینه می توان قرار داد. اگر مبل گرد دارید، مبل را جلوی شومینه قرار دهید.

دکوراسیون داخلی در تهران

مکان تلویزیون در دکوراسیون پذیرایی مربع کوچک

تلویزیون ها از لوازم محبوب در منازل هستند. برای دکوراسیون منزل دارای پذیرایی مربع کوچک می توانید تلویزیون را به صورت تی وی وال در وسط یکی از دیوار ها قرار دهید. در پذیرایی های کوچک شاید امکان گذاشتن میز تلویزیون وجود نداشته یا سخت باشد. در نتیجه تلویزیون را روی دیوار می توان نصب کرد. تلویزیون را در مکانی که پنجره و پرده پشت آن می باشد، قرار ندهید.

طراح دکوراسیون منزل

دیوار ها در دکوراسیون پذیرایی مربع کوچک

همانطور که پیش تر گفته شده رنگ روشن باعث بزرگتر نشان دادن خانه می شود. می توان دیوار ها را با رنگ روشن رنگ کرد. یا از نصب کاغذ دیواری هایی با طرح ساده، رنگ روشن استفاده کرد. در این صورت یک دیوار را تیره تر از بقیه دیوار ها رنگ می کنند. که راهکاری برای بزرگ نشان دادن منزل می باشد. برای بزرگ نشان دادن منزل می توان یک دیوار را با آینه تزئین کرد.

پذیرایی مربع کوچک و جادار

نتیجه گیری

در این مطلب، دکوراسیون پذیرایی مربع کوچک را بررسی کردیم. همچنین به بررسی نحوه قرار دادن وسایل در فضای مربع کوچک پرداختیم. یکی از بهترین مجموعه ها برای کمک در دکوراسیون پذیرایی مربع کوچک، آنیلا دکور می باشد. آنیلا دکور طراحی داخلی منزل و خدمات دیگری را ارائه می دهد. پروژه های بسیاری مانند پروژه کافه رستوران پارک طالقانی، پروژه برج مسکونی آجودانیه و پروژه های دیگری را به اتمام رسانده است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت آنیلا دکور مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 09126717833 تماس حاصل فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up
Call Now Button