دکوراسیون مدرن

راهنمای دکوراسیون داخلی خانه

امروزه، دکوراسیون داخلی برای ایجاد یک فضای خوب و زیبا در خانه نقش زیادی دارد. سلیقه افراد در طراحی خانه متفاوت است و هر فرد به سبک خاصی علاقه دارد. با انتخاب رنگ و وسایل ضروری و دکوری مناسب با سبکی که انتخاب کردید، می توانید یک فضای دلنشین را در خانه به وجود آوردید. در ادامه این مطلب، نکاتی را درباره دکوراسیون داخلی خانه برای شما قرار داده ایم، که می توانید به عنوان راهنمای دکوراسیون داخلی خانه از آن استفاده کنید. شما برای دکوراسیون منزل، دکوراسیون سالن و… از مجموعه ای مطمئن کمک بگیرید.

سبک های دکوراسیون داخلی

سبک های زیاد و متنوعی برای دکوراسیون داخلی خانه وجود دارد. هر سبک دارای خصوصیات منحصر به فردی است.

برخی از سبک های دکوراسیون داخلی عبارتند از:

v  کلاسیک:

این سبک با طراحی های مناسب با فرهنگ هر کشور و زیبایی های سنتی، یک فضای با اصالت را در خانه به وجود می آورد. در این سبک بهتر است از رنگ های گرم مانند طلایی، قهوه ای و… در ترکیب با چوب یا مرمر استفاده شود. همچنین برای تزئین قسمتی از دیوار ها مثلا دیوار پشت تلویزیون از سنگ های طبیعی مثل مرمر و گرانیت استفاده کرد.

دکوراسیون کلاسیک

برای نورپردازی خانه می توان از چراغ های آنتیک و از جنس هایی مثل برنز استفاده کرد. در قسمت تزئینات می توان از نقاشی ها و تابلو های کلاسیک و عتیقه، فرش های بافته شده، آینه ها و تزئینات طلاکاری شده استفاده کرد. برای کفپوش نیز می توان از کفپوش های سنگی و چوبی استفاده کرد.

v  مدرن:

دکوراسیون داخلی در  سبک مدرن به این صورت است که از جزئیات کمتری استفاده می کند. در این سبک معمولا از وسایل ساده تری استفاده می شود. در سبک مدرن اغلب از رنگ های خنثی مانند سفید، مشکی و… با استفاده جزئی از رنگ های زنده مانند زرد، آبی و… استفاده می شود.

دکوراسیون مدرن

استفاده از مبلمان با شکل و شمایل ساده از ویژگی های دیگر این سبک می باشد. برای نورپردازی می توان از چراغ های LED و… استفاده کرد. استفاده از تزئینات ساده و مدرن مانند تابلو های هنری در سبک مدرن تاثیر بسزایی دارد.

v  مینیمال:

این سبک به سبک مدرن بی شباهت نمی باشد. استفاده از تزئینات و چیدمان ساده از ویژگی های این سبک می باشد. در سبک مینیمال فضایی با طراحی مدرن و آرام را تجربه خواهید کرد. از رنگ های خنثی مانند سفید، مشکی و… به همراه کنتراست های ساده استفاده می شود.

دکوراسیون مینیمال

از مبلمان شکیل و ساده در سبک مینیمال استفاده می شود، اجناس اضافی حذف و اجناس ضروری انتخاب و قرار داده می شوند. برای نورپردازی در این سبک از نور طبیعی بیشتر استفاده می شود.

بنابراین:

انتخاب مجموعه ای خوب می تواند راهنمای دکوراسیون داخلی خانه خوبی برای شما باشد. مجموعه آنیلا دکور از بهترین مجموعه ها در حوزه دکوراسیون خانه و آشپزخانه و همچنین اجرا دکوراسیون داخلی در تهران و اجرای نما ساختمان در تهران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up
Call Now Button