مبل گردو چطور بچینم؟

دکوراسیون پذیرایی گرد بزرگ

یکی از مدل های طراحی پذیرایی در خانه هایی که ساخته می شود، گرد می باشد. پذیرایی گرد به دو صورت بزرگ و کوچک طراحی و ساخته می شود. در این مطلب، دکوراسیون پذیرایی گرد بزرگ و نوع چیدمان وسایل در آن را بررسی می کنیم. دکوراسیون منزل باید به گونه ای طراحی شود، که با مدل پذیرایی خانه متناسب باشد. در آخر با مجموعه ای برای طراحی داخلی منزل که ۱۴ سال سابقه کار دارد، آشنا می شوید.

دکوراسیون پذیرایی گرد بزرگ

چیدمان مبل در دکوراسیون پذیرایی گرد بزرگ

در دکوراسیون پذیرایی گرد بزرگ چیدمان مبل به صورتی که بهترین مدل چیده شود، کار سختی می باشد. برای چیدمان مبل در پذیرایی گرد می توانیم از مبل دایره ای یا نیم دایره استفاده کنیم. به ۳ صورت می‌توانیم مبلمان دایره‌ای را بچینید در مدل اول می توانیم مبل دایره‌ای شکل رو در نقطه مرکزی پذیرایی منزل قرار دهیم. مدل دوم چیدمان مبل دایره‌ای در پذیرایی گرد به این صورت است که می توانید مبل را کنار دیوار منحنی بچینید. اگر پذیرایی منزل شما گرد می‌باشد می توانید مبلمان دایره‌ای را در گوشه‌های پذیرایی منزل خود قرار دهید. در دکوراسیون های گرد بزرگ می توان پارکت ها را به صورت دایره ای به یکدیگر چسباند.

مبل روشن خانه های پرنور

دکوراسیون لاکچری خانه

برای دکوراسیون پذیرایی گرد می توانید فرش و میز خود را با شکل شمایل خمیده و منحنی خریداری کنید و در پذیرایی قرار دهید. اگر از فرش گرد استفاده می کنید، سعی کنید وسایل را به دور آن بچینید. از لوستر هایی با حباب های دایره ای می توانید در پذیرایی خانه خود استفاده کنید. روی دیوار های گرد و منحنی شکل منزل خود تا حد امکان تعداد زیادی تابلو و دیگر وسایل های تزئینی قرار ندهید.

چیدمان مبل در دکوراسیون پذیرایی گرد بزرگ

مبل گردو چطور بچینم؟

سفارش دکوراسیون داخلی

پنچره حال و پذیرایی گرد

نتیجه گیری

در این مطلب، دکوراسیون پذیرایی گرد بزرگ و طرز چیدمان وسایلی مانند مبلمان تلویزیون را بررسی کردیم. برای طراحی داخلی منزل خود می توانید از مجموعه با تجربه آنیلا دکور کمک بگیرید. این مجموعه دارای طراح دکوراسیون در تهران می‌باشد. آنیلا دکور از سال ۸۸ آغاز به فعالیت کرده. بیش از ۵۰۰ پروژه را مانند هتل ۵ ستاره سپاهان اصفهان پروژه برج مسکونی آجودانیه و غیره را به پایان رسانده است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت مجموعه آنیلا دکور مراجعه کنید همچنین می توانید با شماره تلفن تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up
Call Now Button