طراحی سالن کنفرانس

در هنگام طراحی سالن کنفرانس به چه نکاتی باید دقت کنیم؟

سالن کنفرانس یکی از مکان هایی هست که طراحی آن بسیار مهم می باشد و باید با دقت انجام شود. در هنگام طراحی سالن کنفرانس رعایت یک سری نکات برای نتیجه بهتر لازم می باشد. هنگام طراحی سالن کنفرانس طرز چیدمان مبل، میز، صندلی و دیگر وسایل بسیار مهم می باشند. در ادامه این مطلب، نکات هنگام طراحی سالن کنفرانس و نحوه چیدمان وسایل را بررسی می کنیم. در انتها شما را با مجموعه ای دارای تجربه ۱۴ ساله برای طراحی دکوراسیون اداری، دکوراسیون دفاتر و طراحی سالن کنفرانس در تهران آشنا می کنیم.

طراحی سالن کنفرانس

نکاتی که هنگام طراحی سالن کنفرانس باید رعایت شود

برای طراحی سالن کنفرانس نکاتی را باید رعایت کنید تا سالن کنفرانسی اصولی و زیبا داشته باشید. در ادامه برخی از این نکات را بررسی می کنیم. وجود فضایی آرام و زیبا در سالن های کنفراس یکی از اهداف مهم برای طراحی یک سالن کنفرانس یا سمینار خوب می باشد. برای داشتن سالن کنفرانس آرام و زیبا چگونگی طراحی سقف بسیار مهم می‌باشد سقف و دیوار آکوستیک از مناسب ترین سقف و دیوار ها برای سالن های کنفرانس می باشد. طراحی ارتفاع ۳ متر و بیشتر برای سالن های کنفرانس باید در نظر گرفته شود، که استاندارد می باشد.

طراح داخلی سالن های کنفرانس در تهران

در سالن کنفرانس از تجهیزات صوتی و تصویری باید استفاده کرد. در نتیجه باید از تجهیزات با کیفیت بالا استفاده کرد. نور پردازی در طراحی سالن کنفرانس از نکات مهم دیگر می باشد، که آن را باید رعایت کنید. اگر سالن کنفرانس شما پنجره رو به فضای باز دارد، پرده ها را کنار بکشید، تا از نور طبیعی استفاده لازم را ببرید. حواستان را جمع کنید نور داخل سالن باید به درستی تنظیم و کنترل شود. اگر پرده ها را جهت استفاده از نور طبیعی کنار می کشید، نور سالن کنفرانس را کم کنید. رنگ یا کاغذ دیواری های استفاده شد برای دیوار های سالن کنفرانس باید متناسب با نور باشند. برای رعایت این تناسب رنگ دیوار یا کاغذ دیواری به صورتی که با نور مکمل باشد انتخاب کنید.

دیزاین اتاق فکر ساده برای شرکت ها

در سالن کنفرانس صفحه نمایشی که استفاده می کنید، را باید در مکانی قرار دهید که همه افراد حاضر در هر بخشی از سالن بتوانند آن را مشاهده کنند. نکاتی که برای مشاهده بهتر صفحه نمایش توسط افراد حاضر در سالن کنفرانس باید رعایت شود، سایز و ابعاد صفحه نمایش و ارتفاع آن می باشد.

اتاق کنفرانس شیک برای مدیران

ممکن است کنفرانس طولانی باشد پس در نتیجه بهتر است از صندلی هایی که راحت و مناسب هستند استفاده کنید، تا اشخاص حاضر در سالن کنفرانس خسته نشوند. صندلی هایی که قابلیت تنظیم ارتفاع یا پشتی را دارند، گزینه مناسبی می توانند باشند.

طراحی سالن سمینار برای آرایشگرها

نتیجه گیری

در این مطلب، طراحی سالن کنفرانس و نحوه چیدمان وسایل را بررسی کردیم. یکی از بهترین مجموعه ها برای انجام طراحی دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری و طراحی سالن کنفرانس در تهران مجموعه آنیلا دکور می باشد. آنیلا دکور از مجموعه های با تجربه می باشد، که خدمات بسیار و متنوعی را ارائه می دهد. از خدمات آنیلا دکور می توان به پروژه بیمارستان امام خمینی، پروژه 5 واحدی سازمان برنامه مرکزی، پروژه برج مسکونی آجودانیه و… اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up
Call Now Button